“Yes Sir”, Dafina Zeqiri mbështet Albin Kurtin, pro reciprocitetit për targat serbe

KOSOVA

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbështetur vendimin e qeverisë së Kosovës për reciprocitetin me targat serbe.

Zeqiri ka postuar një foto të Albin Kurtit që tregon zëvendësimin e targave serbe me ato të Kosovës.

Duket se këngëtarja kohët e fundit po mbështet Albin Kurtin në politikë edhe pse nuk është e asaj fushe.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.