Ylberi mbi malin e Gramozit/ Kryeministri Edi Rama poston foton: Ogur i bukur në prag të Vitit të Ri

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të dielë me një postim në rrjetet sociale, ku në foto shfaqet një ylber mbi malin e Gramozit.

edi

Kreu i qeverisë thotë se ky imazh është një ogur i bukur në prag të Vitit të Ri.

POSTIMI

MIRËMËNGJES
dhe me ylberin e jashtëzakonshëm, të tipit Brocken Spectre, që ndriçoi mbi malin e Gramozit si një ogur i bukur në prag të Vitit të Ri, ju uroj një të diel të shkëlqyer

ylberi

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.