Ylli i ardhshëm i Realit, Endrick: Po mendoj për madrilenët

ylli i ardhshem i realit endrick po mendoj per madrilenet
ylli i ardhshem i realit endrick po mendoj per madrilenet

Talenti i Brazilit, Endrick, i cili do të bashkohet me Real Madrid shumë shpejt, foli për mediat menjëherë pas humbjes në Kupën e Amerikës ndaj Uruguajit.

Eleminimi- E di që është e vështirë të pranohet eliminimi i vendit tonë në çerekfinale, por shpresoj që njerëzit të jenë pranë nesh edhe në të ardhmen.

“Real Madrid- Po, tashmë po mendoj për Real Madridin. Tani është shumë e vështirë të flas për këtë, sepse për fat të keq u eliminuam nga Copa America, por tani mendja ime është në Madrid” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts