ZARFI I KUQ/ Thyerjet e rregullave në shtëpi, ja vendimi i “Big Brother” për banorët

zarfi i kuq thyerjet e rregullave ne shtepi ja vendimi i big brother per banoret

00:39 – 24.01.2024

ZARFI I KUQ/ Thyerjet e rregullave në shtëpi, ja vendimi i “Big Brother” për banorët

zarfi i kuq thyerjet e rregullave ne shtepi ja vendimi i big brother per banoret
zarfi i kuq thyerjet e rregullave ne shtepi ja vendimi i big brother per banoret

“Big Brother” dërgoi një zarf të kuq në shtëpi, për shkak të thyrejes së disa rregullave gjatë jaavëve.

Ata do të jetojnë në një ambient tjetër, e quajtur kazermë.

Banorët që shkuan atje ishin: Roza, Meri, Rike, Vesa, Heidi, Romeo, Gabriele dhe Meritoni.

Ata do të qëndrojnë brenda saj deri në momentin që do ta vendosë “Vëllai i Madh”.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts