Zarfi me emrin e të eliminuarit, banori që lë shtëpinë e “Big Brother VIP 3” është…

23:27 – 30.01.2024

Zarfi me emrin e të eliminuarit, banori që lë shtëpinë e “Big Brother VIP 3” është…

zarfi me emrin e te eliminuarit banori qe le shtepine e big brother vip 3 eshte
zarfi me emrin e te eliminuarit banori qe le shtepine e big brother vip 3 eshte

Ervini është banori i radhës që eliminohet nga shtëpia e “Big Brother VIP 3” pas votave të publikut.

Ai ishte në nominim me Gabrielen, Vesën dhe Fationin.

Ervini shkoi në nominim si një nga tre banorët më pak të preferuar nga publiku, teksa votat ishin ato që vendosën se ai duhet të lërë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother” dhe të heqë dorë nga çmimi i madh.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality shoë, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ndërkohë që spektaklin e sotëm do të keni mundësi ta ndiqni në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të Digitalb si dhe në kanalin zyrtar të Top Channel në Youtube.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts