Zbardhen detajet e takimit të dy qeverive Kurti e Rama në Gjakovë, nënshkruhen disa marrëveshje

Zyra e Kryeministrit Albin Kurti ka publikuar axhendën finale të mbledhjes së përbashkët të Qeverisë së Kosovës dhe Qeverisë së Shqipërisë, nesër më 14 qershor, në Gjakovë. Ngjarja është organizuar të mbahet në Bibliotekën e qytetit, ndërkaq gjithçka nis me pritjen e Kryeministrit Edi Rama dhe kabinetit të tij. Pas mbajtjes së mbledhjes së përbashkët, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts