Zbardhet pas një viti ngjarja në Kurbin/ Sherri që shkaktoi një viktimë, 51-vjeçari ra në kanal pas konfliktit dhe humbi jetën në spital, arrestohet 59-vjeçari

Zbardhet ngjarja e rëndë e ndodhur një vit më parë në Kurbin. Një 51-vjeçar raportohet se ka humbur jetën. Mësohet se 51-vjeçari Y.T., kishte debatuar me një 59-vjeçar dhe më pas kishte rënë në kanal.

Ai është dërguar në spital, por nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve të marra.

Ndërkohë theksohet se 59-vjeçari me të cilin kishte debatuar viktima është arrestuar, pasi pas debatit ishte larguar dhe nuk e kishte ndihmuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts