“Zbërtheu” 6 vrasje dhe ngjarje të tjera kriminale, i penduari i drejtësisë Artan Tafani pyetet sërish në prokurori

I penduari i drejtësisë Artan Tafani pyetet sërish në prokurorinë e Elbasanit. Tafani, një person i arrestuar për grabitjen e një pike të këmbimit valutor në Astir, ka dëshmuar për të tjera ngjarje. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Në sajë të dëshmisë së Tafanit, u zbuluan një seri krimish, që kishin si autorë të dyshuar të tyre grupin kriminal të Laert Haxhisë.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts