Zbulohen dëshmitë nga seanca për Dervish Hasin, justifikimi i kirurgut: Jam nga mjekët më të mirë, pas kësaj fshihet…

Mjeku Dervish Hasi është përballur ditën e sotme me gjykatën e cila e la në burg për trafikim të të miturve dhe pornografi.

Pra gjykatës Hasi ka deklaruar se ai është një nga “mjekët më të mirë” dhe se pas kësaj ndodhie fshihet dikush.

Nga raportimi i gazetares Klodiana Lala është zbuluar edhe dëshmia e avokatit të Hasit, i cili ka deklaruar se për sa kohe nuk ka ligj që ndalon disa martesa, nuk ka vepër penale.

“Kur të dalë ligji mund të kishte diskutim. Video që pretendohet nuk është publikuar askund”, është shprehur mbrojtësi ligjor i mjekut Hasi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts