Zbulohet afera 4-vjeçare e Kryeministrit britanik Boris Johnson

23:55 29/03/2021

Biznesmenja Jennifer Arcuri ka treguar për herë të parë për lidhjen e saj katër-vjeçare me Kryeministrin britanik Boris Johnson, lidhje e jetuar midis viteve 2012 dhe 2016.

Arcuri tha se dyshja kanĂ« pasur njĂ« “tĂ«rheqje fizike dhe intelektuale” pasi janĂ« takuar nĂ« kohĂ«n kur ajo ishte studente dhe Boris ishte kryetar i BashkisĂ« sĂ« LondrĂ«s, kohĂ« nĂ« tĂ« cilĂ«n ai ishte edhe i martuar me avokaten Marina Wheeler, me tĂ« cilĂ«n ka 4 fĂ«mijĂ«.

“Ne ishim nĂ« njĂ« lidhje intime pĂ«r katĂ«r vjet,” tha ajo nĂ« njĂ« intervistĂ« ekskluzive pĂ«r Sunday Mirror. “UnĂ« e kam dashur atĂ«, dhe me njĂ« arsye tĂ« mirĂ«. Por njeriu qĂ« mendova se e njihja nuk ekziston mĂ« ”.

Arcuri ka ndarë detaje nga lidhja e tyre 4-vjeçare duke bërë që tani Kryeministri Johnson të hetohet për arsye se nuk ka rrëfyer lidhjen e tij, gjë që thyen kodin e mirësjelljes të cilin kryebashkiaku i qytetit duhet ta respektojë./tvklan.al


TĂ« ngjashme

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *