Zbulohet nga mediat italiane, Murinjo takon presidentin e Interit pas përfundimit të sfidës: Jeni më të fortët, e meritoni

Tekniku portugez i Romës, Zhoze Murinjo, duket se ka zgjedhur të përgëzojë skuadrën zikaltër, jo vetëm përpara kamerave, por edhe në privatësi.

murinjo zhang

Siç bën me dije “Corriere dello Sport”, portugezi ka shkuar pranë dhomave të zhveshjes së Interit dhe është takuar me presidentin Stiven Zhang, duke e përgëzuar për fitoren kundër ekipit të tij.

“Jeni më të fortët dhe unë shpresoj që ta fitoni ju titullin kampion. E meritoni”, ishin fjalët e Murinjos drejt presidentit zikaltër sipas gazetës italiane.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *