Zbulohet parcela me 2 mijë e 600 rrënjë kanabisi në Spanjë, arrestohet ‘kujdestari’ 19-vjeçar shqiptar

SPANJA

Një parcelë me kanabis është zbuluar në Fayon të Zaragozës në Spanjë. Në pranga ka rënë ‘kujdestari’ 19-vjeçar shqiptar.

Në 15 ditët e fundit në të njëjtën zonë janë zbuluar 3 parcela kanabisi teksa operacioni vijon.

Në total janë sekuestruar 5 mije e 754 bimë kanabisi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *