Zbulohet vrasësi i shqiptarit në Britaninë e Madhe, ja kush është 31-vjeçari që e qëlloi me thikë (EMRI)

BRITANI E MADHE

31-vjeçari Shaddai Smith është personi që vrau pak ditë më parë shqiptarin 21-vjeçar Renato Geci në Britaninë e Madhe.

Smith do të dalë para Gjykatës me akuzën e vrasjes ndërkohë që ai plagosi edhe një tjetër me thikë veç shqiptarit, por ai arriti të shpëtojë.

Renato Geci nuk i mbijetoi dot plagëve në vendin e ngjarjes duke vdekur fill pas qëllimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.