Zelensky duke konsumuar kokainë? Si qëndron e vërteta e videos që qarkullon në internet

Presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelensky së fundmi ka bërë xhiron e rrjetit nga një video të shpërndarë.

Në video shihet Zelensky, i cili është duke komunikuar me disa persona në kompjuter dhe pranë tij gjendet një qese kokaine.Teksa video është shpërndarë nga mediat pro ruse, bëhet me dije se ajo ka rezultuar e rreme.

Në videon e manipuluar, një sasi jo e dukshme pluhuri i bardhë shihet pranë Zelensky-t teksa ai zhvillon një video-konferencë me Elon Musk. Nuk kaloi shumë kohë para se klipi origjinal, pa kokainë, u rishfaq.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.