Zgjatja e afateve, sot seancë në GJKKO për ish-kryeministrin Sali Berisha

zgjatja e afateve sot seance ne gjkko per ish kryeministrin sali berisha
zgjatja e afateve sot seance ne gjkko per ish kryeministrin sali berisha

Ditën e sotme pritet të mbahet në ambientet e Gjykatës së Posaçme seanca për zgjatjen e afateve për ish kryeministrin Sali Berisha.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Seanca pritet të mbahet në orën 13:00.

Berisha dyshohet për korrupsion bashkë me dhëndrin e tij Jamarbër Malltezi në lidhje me procedurat e privatizimit te ish klubit sportiv Partizani. SPAK shtyu së fundmi afatet e hetimit edhe për 3 muaj të tjerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts