“Zgjedhim të ardhmen”/ Kryedemokrati Lulzim Basha publikon sloganin e Kuvendit të 18 Dhjetorit! Do zhvillohet në Pallatin e Kongreseve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka njoftuar zhvillimin e Kuvendit Kombëtar më 18 dhjetor në orën 11:00.

Lulzim basha kryesia e PD

Kryedemokrati ka vendosur në profilin e tij në Facebook, një foto ku njofton organizimin e Kuvendit Kombëtar në Pallatin e Kongreseve.

Basha ka bërë publike dhe sloganin me të cilin do të zhvillohet Kuvendi Kombëtar “Zgjedhim të ardhmen”.

Ky organizim vjen një javë pas zhvillimit të Kuvendit Kombëtar të 11 dhjetorit të thirrur nga Sali Berisha.

kuvendikombetar18dhjetori

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.