Zgjedhjet e 25 prillit/ Flutura Açka: Elbasani meriton qetësi dhe begati

Kandidatja për deputete në Elbasan nga radhët e Partisë Demokratike, Flutura Açka, thotë se ky qytet meriton qetësi.

Duke shpërndarë disa foto ku shihet një slogan për këtë temë, Açka premton se “me ne do të kemi një të ardhme plot begati”.

Elbasani….

Djepi i arsimit, qyteti i luleve dhe art i fjalës e komunikimit, MERITON qytetari dhe dituri, pa DHUNË E PA ARMIQËSI…me NE një të ARDHME PLOT BEGATI…

Elbasani meriton qetësi !

Elbasani….
Djepi i arsimit, qyteti i luleve dhe art i fjalës e komunikimit, MERITON qytetari dhe dituri, pa DHUNË E PA ARMIQËSI…me NE një të ARDHME PLOT BEGATI…

Posted by Flutura Açka on E mërkurë, 17 Mars 2021

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.