Zgjedhjet e 25 prillit/ PD i beson postin e rëndësishëm ish-deputetit Endri Hasa!

Endri_Hasa_OfficePartia Demokratike i ka besuar postin e rëndësishëm ish-deputetit të Elbasanit, Endri Hasa.

Burime të Panorama.al bëjnë me doje se Endri Hasa është emëruar Koordinator Kombëtar për Teknologjinë e Komunikimit dhe Informacionit e Dixhitalizimit pranë PD-së.Ky post i rëndësishëm i besohet ish-deputeti Hasa në prag të zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit, ndërkohë që ish-deputeti në fjalë nuk u përfshi në listën e kandidatëve për deputet.

Partitë politike kanë nisur tashmë fushatën elektorale, teksa gjatë javës së kaluar publikuan edhe listat e kandidatëve për deputetë.

Deputeti Hasa ishte ndër ligjvenesit e PD-së qe goditi me vezë në Kuvend, kryeministrin Rama.

Endri-hasa-deputeti-PD-qellon-Ramen Endri Hasa qëllon me vezë Edi Ramën Endri Hasa qëllon me vezë Edi Ramën goditja-me-veze-Rames-endri-hasa2 goditja-me-veze-Rames-endri-hasa3 goditja-me-veze-Rames-endri-hasa4 goditja-me-veze-Rames-endri-hasa5 goditja-me-veze-Rames-endri-hasa6 goditja-me-veze-Rames-endri-hasa7

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *