Zgjedhjet e 29 korrikut/ “Nuk është momenti për akte të tjera antistatutore”, Bardhi: Basha të reflektojë, të mos e çojë partinë në një tjetër përplasje

Pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Kombëtar, Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi bëri thirrje që ish-kreu i PD Lulzim Basha të reflektojë dhe të mos e çojë partinë në një tjetër përplasje.

“Zoti Basha mund të bëjë çfarë ai ka dëshirë, apeli im për Bashës është të reflektojë dhe të mos çojë partinë në një tjetër përplasje, të gjejë një zgjidhje që është interesi i demokratëve,. Ky nuk është momenti që në PD të ketë të tjera akte antistatutore dhe të paligjshme që prodhojnë një tjetër ngërç të ri”, tha ai.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts