Zgjedhjet më 4 gusht, PS zyrtarizon kandidaturën, Vangjel Tavo në garë për Himarën

zgjedhjet me 4 gusht ps zyrtarizon kandidaturen vangjel tavo ne gare per himaren
zgjedhjet me 4 gusht ps zyrtarizon kandidaturen vangjel tavo ne gare per himaren

Himara do të përsërisë zgjedhjet më 4 gusht, pasi KQZ mori vendimin për heqjen e mandatit Fredi Belerit.

Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së PS, kandidat nga mazhoranca u votua Vangjel Tavo.

Lajmi u konfirmua për BalkanWeb nga gazetari Ergys Gjençaj.

Vijon….

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts