Zgjedhjet në Rrogozhinë, policia në gatishmëri: Dorëzuam në rregull qendrat e votimit, kemi marrë masat që qytetarët të votojnë të lirë dhe të pacenuar

Policia e Shtetit njofton për procesin zgjedhor në Rrogozhinë që mbahet sot, teksa ka kaluar në gatishmëri në këtë bashki.

Punonjësit e Policisë të angazhuar për ruajtjen e objekteve zgjedhore, kanë dorëzuar në rregull qendrat e votimit.

Punonjësit e policisë janë grumbulluar në Stacionin e Policisë Rrogozhinë dhe janë gatishmëri.

Policia garanton qytetarët e Rrogozhinës së ka ndërmarrë të gjitha masat, që e drejta e tyre kushtetuese për zgjedhjen e përfaqësuesve të pushtetit lokal, të ushtrohet e lirë, e qetë, e pacenuar dhe pa intimiduar prej askujt.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts