Zgjedhjet në Rrogozhinë, qytetarja kapet duke fotografuar votën, ndalohet procesi i votimit në një QV

Një qytetare është kapur duke fotografuar votën në një Qendër Votimi në Rrogozhinë, ku po votohet për kryebashkiakun e ri, pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor që vendosi ripërsëritjen e zgjedhjeve, të cilat u mbajnë më 14 maj.

Pasi gruaja është evidentuar nga komisionerët, anëtarët kanë mbajtur procesverbal për rastin, teksa u ndalua dhe procesi i votimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts