Zgjedhjet për kreun e PD, ja sa ka qenë pjesëmarrja e votuesve deri në orën 11:30

Teksa në Partinë Demokratike po zhvillohen zgjedhjet për kryetarin, mësohet dhe pjesëmarrja në këtë proces.

Sipas përditësimeve të orës 11:30, rezulton se pjesëmarrja ka qenë 29.004 % e 25000.

Ky fakt është bërë i ditur nga Indrit Sefa. “7251 anëtarë kanë votuar në të gjithë vendin deri në orën 11:30”, tha Sefa.

Në garë është Lulzim Basha përballë Gjergj Hanit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts