“Zgjedhorja”, Alibeaj i kthehet Çuçit: Kemi bërë propozimet tona prej 2 vitesh. Doni listat e mbyllura dhe të shmangni Diasporën

zgjedhorja alibeaj i kthehet cucit kemi bere propozimet tona prej 2 vitesh doni listat e mbyllura dhe te shmangni diasporen
zgjedhorja alibeaj i kthehet cucit kemi bere propozimet tona prej 2 vitesh doni listat e mbyllura dhe te shmangni diasporen

Alibeaj i kthehet Çuçit.

“Për ata që kanë humbur kujtesën, do të dua t’u bëj me dije se në dhjetor të 2022 është dorëzuar paketa e parë që adresonte kërkesat e ODHIR. Por se ka pasur kush interesin për të drejtat e shqiptarëve. Nuk kam ardhur për Pazar me ju. Pazarin gjejeni diku tjetër. Ne kemi propozuar dy vite, ju nuk sollët asnjë projekt. Ju bëni ç’të doni, do e rrëzoni atë. Do të mbani listat e mbyllura dhe do të përjashtoni diasporën. Shqiptarët të na gjykojnë ne, me lista të hapura.

Sot ka një marrëveshje të rreme, pasi ka disa arsye; frika nga drejtësia. Faleminderit zonjë, e pe që nuk ndeza flakadanë apo jo!”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts