“Zirkzee është e shkuara”, Ibra siguron tifozët e Milanit: Do të afrojmë një sulmues

zirkzee eshte e shkuara ibra siguron tifozet e milanit do te afrojme nje sulmues
zirkzee eshte e shkuara ibra siguron tifozet e milanit do te afrojme nje sulmues

Ibrahimoviç me rastin e prezantimit të trajnerit të ri të Milanit, portugezit Fonseca, u ndal të flas padyshim edhe për lëvizjet e merkatos të klubit kuqezi. Tema më e nxehtë ishte sulmi, me “djallin” që para disa ditësh thuhet se I ishte vënë pas sulmuesit holandez Zirkzee. Megjithatë prej dy ditësh mediat sportive ndërkombëtare, njëzëri kanë pohuar se Zirkzee do të transferohet në Angli tek Manchester United. Lidhur me këtë lajm, Zlatan Ibrahimoviç u përgjigj:

“Zirkzee është e shkuara, nuk ende asgjë zyrtare, por ajo që mund t’Ju them është se do të vijë sigurisht një sulmues”, theksoi Ibrahimoviç, duke i sigurar tifozë në këtë mënyrë se një emër “big” do të bashkohet në merkaton e kësaj vere tek kuqezinjtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts