Zjarr i madh në një fabrikë bojërash në autostradën Tiranë-Durrës, Ministria e Brendshme apel qytetarëve: Shmangni kalimin në këtë aks (VIDEO)

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë mbrëmjen e sotme në një fabrikë bojërash në segmentin e autostradës Tiranë-Durrës.

Ministria e Brendshme ka apeluar qytetarët që ta shmangin këtë aks, deri në shuarjen e flakëve. Paraprakisht raportohet se nuk ka persona të lënduar.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, sakaq në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts