Zjarr në Konispol, forcat zjarrfikëse dhe policia në vendngjarje (VIDEO)

zjarr ne konispol forcat zjarrfikese dhe policia ne vendngjarje video
zjarr ne konispol forcat zjarrfikese dhe policia ne vendngjarje video

Një zjarr ka përfshirë një sipërfaqe toKe në vendin e quajtur Ftelë, në Konispol.

Teksa 5 efektivë dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes.

Terreni i vështirë malor ka vështirësuar edhe punën e zjarrfikëseve, lëvizja e tyre është kryer me skaf.

Aktualisht zjarri vijon të jetë aktiv.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts