Zjarr në një banesë në Londër/ Humbin jetën 4 persona, mes tyre dy fëmijë

Një banesë në Londër është përfshirë nga flakët.

Fatkeqësisht raportohet se kanë humbur jetën katër persona.

Mësohet se të vdekur kanë mbetur dy gra dhe një djalë e një vajzë, të dy të mitur.

Ndërsa rreth 40 zjarrfikës dhe gjashtë makina zjarrfikëse u thirrën në vendngjarje në zonën Bexleyheath të Londrës juglindore, ku ra edhe zjarri,  për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.