Zjarr në një pallat në Tiranë, forcat zjarrfikëse mbërrijnë në vendngjarje

Në një pallat pranë SPAK në Tiranë, ka rënë zjarr.

Bëhet me dije se forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në zonë për të shuar flakët.

Sakaq nuk dihet shkaqet, ndërsa autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts