Zjarr në një supermarket në Shijak, raportohet për dëme materiale

Një supermarket në Shijak ka marrë flakë pak momente më parë.

Shkak i zjarrit dyshohet të jetë bërë shkëndija elektrike në një prej frigoriferëve. Sakaq raportohet vetëm për dëme materiale.

Sakaq në vendngjarje kanë shkuar 4 makina zjarrfikëse.

Lajmi në përditësim…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts