Zjarr në një zonë në Itali, tetë alpinistë hidhen në det për t’i shpëtuar flakëve (VIDEO)

zjarr ne nje zone ne itali tete alpiniste hidhen ne det per ti shpetuar flakeve video
zjarr ne nje zone ne itali tete alpiniste hidhen ne det per ti shpetuar flakeve video

Tetë persona të bllokuar nga flakët e zjarrit për të shpëtuar janë hedhur në det.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Bibione në Venecia, ku disa alpinistë u përballën me një situatë të vështirë për shkak të flakëve që kishin përfshirë zonën.

Alpinistët ndodheshin mes Lighthouse dhe Passo Barca në momentin që shpërtheu zjarri. Pasi u hodhën në ujë, ata u shpëtuar nga personeli i portierit që ruante zonën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts