Zjarr në pikën e grumbullimit të mjeteve në Vlorë, përfshihen nga flakët disa makina

Disa automjete janë përfshirë nga flakët pasditen e sotme në një pikë grumbullimi në qytetin e Vlorës.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë për të shuar flakët dhe për të mos lejuar përhapjen e tyre.

Sakaq, nuk janë regjistruar dëme të konsiderueshme nga flakët, të cilat kanë arritur të dëmtojnë vetëm disa prej automjeteve të vjetra.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts