Zjarr në Vlorë, përfshihen nga flakët disa parcela me ullinj në Kuzum Baba, detajet e para

Disa parcela e ullinj janë përfshirë nga flakët në Kuzum Baba të Vlorës.

Dyshohet se zjarri është i qëllimshëm. Ndërkohë në vendngjarje ndodhen zjarrfikëset për shuarjen e zjarrit.

[embedded content]

Lajmi në përditësim…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts