Zjarrfikësi shuajnë flakët në tarracën e pallatit te Rruga e Kavajës, zjarri përhapet në katet më poshtë

zjarrfikesi shuajne flaket ne tarracen e pallatit te rruga e kavajes zjarri perhapet ne katet me poshte
zjarrfikesi shuajne flaket ne tarracen e pallatit te rruga e kavajes zjarri perhapet ne katet me poshte

Një zjarr i fuqishëm në një pallat te Rruga Kavajës. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:20, në rrugën “Sali Butka”.

Mësohet se zjarri ka rënë në ballkonin e një banese, në katin e fundit të një pallati.

Sakaq, pas ndërhyrjes së forcave zjarrfikëse mësohet se zjarri është shuar në pjesën e sipërme të fasadës, por flakët kanë përfshirë katet e tjera më poshtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts