Zjarri në fushën e plehrave pranë inceneratorit të Elbasanit, Berisha: Suksesi pasi vodhën 28 milionë euro!

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar pas zjarrin që ka përfshirë fushën e mbetjeve pranë inceneratorit të Elbasanit.

Në statusin e tij në Facebook Berisha me tone ironizuese shprehet se tashmë pasi vodhi me sukses 28 mln euro, inceneratori është vënë në punë nga kryeministri Rama.

“Edi Rama vë në përdorim inceneratorin e Elbasanit! Bravo! Suksesi pasi vodhën 28 milionë euro!”, shkruan më tej Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts