Zjarri në pallatin 12-katësh, normalizohet situata, zbulohet çfarë nxiti përhapjen e flakëve

zjarri ne pallatin 12 katesh normalizohet situata zbulohet cfare nxiti perhapjen e flakeve
zjarri ne pallatin 12 katesh normalizohet situata zbulohet cfare nxiti perhapjen e flakeve

Situata në pallatin 12-katësh të goditur nga zjarri ditën e sotme në Lushnje është normalizuar.

Gazetari Igli Çelmeta ka zbuluar për BalkanWeb se megjithatë ka ende vatra zjarri aktive.

Po ashtu mësohet se shkak i përhapjes së menjëhershme të zjarrit ka qenë edhe fakti se lokali dhe restoranti kanë qenë prej druri.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts