Zjarri te Gjykata e Lartë për shkak të ngarkesës nga kondicionerët, në aksion 2 mjete zjarrfikëse (Detajet)

Ngarkesa nga kondicionerët dyshohet të jetë bërë shkak për rënien e zjarrit në lokalin në tarracën e Gjykatës së Lartë, ku fatmirësisht nuk pati dëme në njerëz.

Zjarri ra mëngjesin e sotëm në tarracën e godinës, në një ambient lokali. Falë ndërhyrjes së shpejtë të forcave zjarrfikëse është bërë e mundur shuarja e flakëve. Në aksion u angazhuan 2 mjete dhe 10 forca zjarrfikëse.

Pas shuarjes së zjarrit, tani po bëhet ajrosja e ambienteve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts