Zv. kryeministrja e Kosovës: Një BE më e fortë, përgjigje për sfidat e së ardhmes

Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Donika Gërvalla, ka marrë pjesë në takimin e Ministrave të Jashtëm të Bashkimit Evropian në Luksemburg. Ajo u shpreh se një Bashkim Evropian më i fortë, është një përgjigje më e mirë për sfidat e të sotmes dhe të së ardhmes. “Erdhëm sot në Luksemburg për të diskutuar integrimin e mëtejmë Ballkanit Perëndimor […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts