ZYRTARE/ 60 ndeshje me përfaqësuesen e Maqedonisë të Veriut, ish-futbollisti i Tiranës firmos me kampionët e…

zyrtare 60 ndeshje me perfaqesuesen e maqedonise te veriut ish futbollisti i tiranes firmos me kampionet e
Struga është kampionia në fuqi e Maqedonisë, teksa po përgatiten për kualifikueset e Ligës së Kampioneve.

kire-ristevski-nordmazedonien-1621950755-63444

Për këtë gjë, edhe ekipi maqedonas duhet të bëjë përforcime të shumta në merkaton e verës, që të ketë një organikë sa më të plotë dhe të mund të kaloj sa më shumë ture në Europë.

Struga ditën e sotme bën me dije se ka transferuar mbrojtësin e kombëtares maqedonase, Kire Ristevskin. 33-vjeçari ka zhvilluar 60 ndeshje me ekipin përfaqësues gjithashtu ka qenë pjesë e Tiranës në sezonin 2014/2015.

Klubi e ka bërë të ditur njoftimin nëpërmjet një postimi në faqet e tyre zyrtare në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts