Zyrtare/ Ançeloti trajneri i ri i Realit të Madridit, zbulohen detajet e kontratës


Tashmë është zyrtare, Karlo Ançeloti do të jetë trajneri i ri i Real Madrid.

anceloti

Tekniku italian la skuadrën e Evertonit për tu bashkuar me madrilenët të cilët i ka trajnuar dhe më parë ne vitet 2013-2015.

Lajmin e bëri të ditur vetë skuadra e Real Madridit në “Tëitter” e cila i uron teknikut mirëseardhjen duke e cilësuar si trajneri i “La decimas”  pas fitoi Champions-in e 10-të me Realin në 2013.

Lajmi në përditësim…

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *