ZYRTARE/ Blerje e re për Partizanin, të kuqtë firmosin me një bomber
Partizani po mendon për emrat e rinj në merkato dhe ka bërë lëvizje për të përforcuar ekipin. Të kuqtë kanë zyrtarizuar afrimin e Xhuliano Skukës.

skuka

Lajmin e ka bërë publik në Facebook, ku shkruan se sulmuesi 23 vjeçar ka firmosur deri në vitin 2024. Skuka ka qenë krye golashënuesi i Kategorisë së Parë sezonin e kaluar. Në 15 javët e këtij sezoni ai ishte pjesë e Dinamos, skuadër me të cilën regjistroi edhe 13 prezenca.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.