ZYRTARE/ Ish-lojtari i Tiranës ndërpret bashkëpunimin me skuadrën kuqezi: Nga sot nuk jam pjesë e…
Argjent Mustafa nuk është më pjesë e skuadrës së Drenicës. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë fantazisti me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Facebook” ku deklaron ndërprerjen e bashkëpunimit me klubin nga Skënderaj. Argjent Mustafa është i njohur dhe në arenën e Kategorisë Superiore pasi ka mbajtur veshur fanellat e Tiranës, Partizanit, Laçit, Besës, Kamzës dhe Flamurtarit.

MUSTAFA

POSTIMI I ARGJENT MUSTAFËS –

“Nga sot nuk jam lojtar i KF Drenicës. Falenderoj klubin, trajnerët dhe lojtarët!

Së shpejti do të vendos për klubin ku do të vazhdoj karrierën.

Me respekt

Argjent Mustafa”

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *