ZYRTARE/ Mbylli aventurën me Bajernin, Flik prezantohet në krye të Gjermanisë


Hansi Flik prezantohet zyrtarisht në krye të Gjermanisë. Pasi njoftoi largimin nga stoli i Bajernit, tashmë Flik do të vazhdojë karrierën te kombëtarja e Gjermanisë.

FLIK

Ndonëse gjithçka ishte arritur prej kohësh, vetëm ditën e sotme ka ardhur zyrtarizimi për Flikun në krye të Gjermanisë. Trajneri 56-vjeçar do të marrë drejtimin e “Pancerave” menjëherë pas përfundimit të Europianit dhe do të pasojë në stol Joakim Lëvin.

4

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *