ZYRTARE/ Merr fund telenovela “Brdariç”, trajneri zbulon të ardhmen…


Pas një numri të gjatë sërish dhe dilemash, telenovelës “Brdariç” i është zbuluar fundi. Tekniku 46-vjeçar do të vijojë të jetë pjesë e Vllaznisë.

Lajmi është konfirmuar nga vetë trajneri nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”.

brdaric2

Brdariç është shprehur i kënaqur që do të vijojë aventurën e tij në sezonin e ri, teksa ndihet gati për sfidën e re në Ligën e Konferencës. Gjithashtu 46-vjeçari nuk ka nguruar të falenderojë edhe sponsorin Alban Xhaferi për besimin.

Brdaric665

Marrëveshja mes trajnerit dhe drejtuesve të klubit u arrit që nga nisja e javës së shkuar ndërkohë që së fundmi u vendosën edhe pikat mbi “I” duke u arritur edhe zyrtarizimi. Tashmë Vllaznia mund të nisë përgatitjet lirisht për Ligën e Konferencës, ku nesër në orën 13:00 do të zbulojë kundërshtarin.

Brdaric dhe Xhaferi

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *