ZYRTARE/ Merr fund telenovela, sulmuesi Ngo rikthehet te Tirana
Merr fund telenovela Majkëll Ngo. Pas shumë pritjesh sulmuesi anglez është rikthyer përsëri në radhët e Tiranës.

ngoooo

Prej shumë kohësh flitej për një rikthim të Ngos, por tratativa u shty nga vetë sulmuesi për arsye ende të paqarta.

Lajmi e bĂ«ri tĂ« ditur vetĂ« faqja zyrtare e bardhebluve nĂ« ‘’Facebook’’ duke thĂ«nĂ« ndĂ«r tĂ« tjera se sulmuesi do t’i bashkohet menjĂ«herĂ« skuadrĂ«s nĂ« Pogradec pĂ«r tĂ« nisur fazĂ«n stĂ«rvitore.

Postimi i Tiranës

Rikthehet Michael Ngoo! đŸ’„

Lojtari Michael Ngoo rikthehet nĂ« ShqipĂ«ri pĂ«r t’ju bashkuar skuadrĂ«s bardheblu. NjĂ« nga sulmuesit mĂ« tĂ« dashur pĂ«r tifozĂ«t dhe jo vetĂ«m, do tĂ« jetĂ« serish pjesĂ« e kampionatit shqiptar. Shtatlarti ishte titullar i padiskutuar nĂ« sezonin 2019/2020 dhe me kontributin e tij tĂ« madh nĂ« skuadĂ«r i dhuroi klubit titullin kampion. Ngoo vjen sĂ«rish me synime tĂ« qarta dhe objektivin kryesor, fitimin e njĂ« titulli tjetĂ«r. Ai do t’i bashkohet skuadrĂ«s nĂ« Pogradec pĂ«r tĂ« vijuar fazĂ«n pĂ«rgatitore.

Mirëseerdhe në familjen tënde Michael!

đŸ†âšœïž

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.