ZYRTARE/ Nuk ka rinovim me Esin Hakajn, Vllaznia i jep lamtumirën titullarit të mbrojtjes

zyrtare nuk ka rinovim me esin hakajn vllaznia i jep lamtumiren titullarit te mbrojtjes
Esin Hakaj nuk është më pjesë e Vllaznisë. Ajo që përflitej prej kohësh, tashmë është bërë zyrtare nga klubi shkodran, i cili ka njoftuar lamtumirën e futbollistit që ka mbajtur disa herë edhe shiritin e kapitenit te kuqeblutë.

hakaj

Hakaj ishte në fundin e kontratës së tij me kuqeblutë dhe kjo shpesh ka sjellë tensione mes palëve edhe gjatë edicionin, pasi nuk kanë gjetur akordin për të zgjatur bashkëpunimin me kushte financiare të modifikuara. Ndaj sot, Vllaznia i ka dhënë lamtumirën mbrojtësit të majtë me një postim në rrjetet sociale.

“???????????? ???? ???????????????????????? ???? ???????????????????????? ????????????????????????????, ???????????????????????????????? ???? ???????????????? ???????????????????????? ????????????????????ë ???????? ????ë????????????????????????????????. ???????? ???????????????????????????????? ???? ???????????????????????????????????????? ???????????????????????????????? ????ë???? ????????????????????ç???????? ???????? ????????ë????ë ????ë???? ????????????????????????ë???? ????????????ë ???????????? ???? ???????????????? ???????????????????????????? ????ë ???????????????????????????? ????ë ????????????????????????????ë???? ????ë ????????????”, shkruhej në njoftimin e klubit shkodran.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts