ZYRTARE/ Rikthim në identitet, Juventusi prezanton fanellat e reja për sezonin e ri. Shikoni dizenjimin e veçantë


Juventusi dhe sponsori i tyre teknik “Adidas” ka prezantuar zyrtarisht fanellat e reja të sezonit të ri 2021/2022.

juve

Skuadra juventine i është rikthyer fanellave klasike bardhezi, por me një ndryshim pa stemën e titullit në gjoks.

dibala

Lajmin e prezantimit të fanellave të Juventusit u publikua vetë nga klubi piemontez, ku kanë pozuar Ronaldo, Dibala, De Ligt dhe MekKeni.

mekkeni

de ligt

ronaldo

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.