ZYRTARE/ Rikthim në “shtëpi”, Egnatia firmos me një tjetër lojtar të Pogradecit

Egnatia është shumë aktive në merkato, ku përveç largimeve ka afruar dhe lojtarë të rinj. Më saktë mund të themi që ka rikthyer në “shtëpi”, lojtarë që kanë qenë pjesë e tyre.

ildian shyti

Pas Klevis Hasanbelliut, Egnatia zyrtarizon dhe një afrim tjetër nga skuadra e Pogradecit. Bëhet fjalë për mesfushorin Ildian Shyti. Lajmin e ka bërë publik vetë klubi në rrjetin social “Facebook”.

Postimi i plotë:

Mirë se u riktheve Ildian Shyti. KF Egnatia ka arritur të nënshkruaj me mesfushorin Pogradecar Ildian Shyti. I cili rikthehet në skuadër pas një aventure 6 mujore tek KF Pogradeci. Shyti ishte pjesë e skuadrës në rrugëtimin e suksesshme të ngjitjes në Kategorinë Superiore.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.