ZYRTARE/ “Shfaqja do të vazhdojë”, Laçi blindon kapitenin e skuadrës edhe për një vit


Aleksandat Ignjatovicc do të jetë pjesë e Laçit, edhe për një sezon. Kapiteni serb ka rinovuar kontratën me skuadrën kurbinase, teksa lajmi është konfirmuar nga vetë klubi bardhezi, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare.

ignjatovic

“Zyrtare : Kapiteni skuadres tone Aleksandar Ignjatovic rinovon dhe për një vit ne familjen tone bardh e zi ! I urojme suksese ne sezonin e ri. Shfaqja do të vazhdojë. Sezon i ri, prespektivë e lartë”, shkruan klubi kurbinas.

Vlen të theksohet fakti se Laçi tashmë është në kërkim të një trajneri të ri, pas ndërprerjes së bashkëpunimit me teknikun Shpëtim Duro.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.