ZYRTARE/ Shkon në 5 numri i të larguarve nga Kastrioti, mesfushori titullar shpall divorcin me krutanët


Pas Bardhit, Rezit, Zhivanajt dhe Amer Dukës, listës së largimeve ditën e sotme i është shtuar edhe mesfushori Xhuljo Mehmeti, i cili nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ka konfirmuar divorcin me skuadrën krutane.

kastrioti goli i rezit

Pas këtyre largimeve, Kastrioti i sezonit të ri pritet që të jetë një skuadër me shumë ndryshime, teksa drejtuesit janë studiuar me kujdes futbollistët që pritet të afrojnë, për të ndërtuar një skuadër sa me dinjitoze sezonin e ardhshëm.

POSTIMI I XHULJO MEHMETIT:

Xhuljo Mehmeti

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *